Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Paczkomaty InPost) już od 100,00 zł.

Twój koszyk jest pusty.

Prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość

 

Zgodnie z prawem mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia dostarczenia towaru. Konsument może odstąpić od umowy sprzedaży składając jednoznaczne oświadczenie o odstąpieniu. Oświadczenie to może zostać złożone przykładowo pisemnie na nasz adres lub też mailowo na adres: sklep@tworo.pl.

Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Konsument ma obowiązek zwrócić do nas towar niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie towaru na nasz adres przed upływem tego terminu.

Mamy obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy sprzedaży, zwrócić mu wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszt dostawy towaru do konsumenta. Jeżeli konsument wybrał sposób dostarczenia towaru inny niż najtańszy zwykły sposób dostawy oferowany przez nas, nie jesteśmy zobowiązani do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów (klientowi przysługuje zwrot w wysokości wartości najtańszego sposobu dostawy). Możemy jednak wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od konsumenta do chwili otrzymania z powrotem towaru lub dostarczenia przez konsumenta dowodu odesłania towaru, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

W wypadku odstąpienia konsument ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu towaru. 

Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem korzystania z niego. Ważne, żeby produkt był odesłany w stanie niezmienionym, czyli beż śladów zużycia czy zniszczenia.

Dokonujemy zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.

Więcej informacji oraz szczegółowe instrukcje jak skorzystać z tego prawa znajdą Państwo w naszym sklepie na stronie "Zwroty i Reklamacje". 

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl